VIENAS NUMERIS VISOJE LIETUVOJE 8 - 666 000 33
Apie mus
PARTNERIAMS

UAB „SUNESTRA“ – įmonė užsiimanti visų rušių žaliuzių, langų, garažo vartų gamyba, prekyba, bei instaliavimu. Yra sukaupta didelė patirtis. Partnerystė su UAB „SUNESTRA“ Jums suteiktų galimybę turėti perspektyvų verslą, nepradedant visko nuo nulio, o taip pat daugybę privalumų, kurių verslininkas neturėtų veikdamas vienas. Daugiau apie Mūsų veiklą Jūs galite sužinoti internetiniame puslapyje www.sunestra.lt. Jeigu Jus sudomino tokia veiklos sritis ir turite patalpas ar norite gauti daugiau informacijos apie Mūsų franšizę susisiekite su UAB „SUNESTRA“ administracija: info@sunestra.lt

Lietuvoje ir Europoje esame sudarę daugybę tiekimo kontraktų. UAB „SUNESTRA“ importuoja, gamina, montuoja ir tiekia visų rušių žaliuzes, bei žaliavas, reikalingas žaliuzių gamybos pramonei.

Savo klientams tiekiame ne tik medžiagas ar gaminius, bet ir jų techninę dokumentaciją, informaciją, garantijų sistemą. Apart tiekimo paslaugų, į kokybišką darbą orientuota personalo kvalifikacijos kėlimo, darbuotojų skatinimo sistema. Prekės tiekiamos centralizuotai. Taip pat Jūs gausite reklaminį palaikymą.
Jūs gaunate iš mūsų: produkciją konkurencingomis kainomis, galimybe atidaryti savo mieste parduotuvę, nuolatinį papildymą, visus reikiamus dokumentus, reklamą apie Jūsų parduotuvę.
Mūsų konsultantai padės Jums bet kuriame pasiruošimo etape.

Ieškome perspektyvios, besiplečiančios įmonės, kuri galėtų tinkamai atstovauti. Reikalavimai: prekybos plotas - nuo 50 kv.m.

Mūsų veiklos pagrindas – darbuotojų profesionalumas ir kvalifikacija, aukšta atliekamų paslaugų kokybė, darbų atlikimas laiku.

 „SUNESTRA“ tinkle dirbančios įmonės aprūpinamos naujausiais gaminių pavyzdžiais. Kiekviename prekybos taške klientas ras patikimą vardą, puikią kokybę ir prekių pristatymo greitį, garantijas bei prieinamas kainas.